kuulutuse lisamine tasuta
Detailsem otsing
oranž riba
Tagasi blogisse

Kuuluta tasuta

Portaali koostades tahtsime kinnisvara kuulutuse lisamise teha nii lihtsaks kui võimalik, pöörates samas olulist tähelepanu kvaliteedile. Kui reeglina peab kõiksugu keskkondades kuulutuse lisamiseks ennast registreerima ja üldjuhul ka raha maksma, siis meie otsustasime minna teist teed.


kuuluta tasuta kinnisvara

Otsuse tagamaad
Kinnisvara on selline valdkond, kus kuulutamine, lähtudes ühest konkreetsest omanikust, pole just sage tegevus (kui keegi pole muidugi 10 üürikorteri omanik). Üürikuulutuse lisab omanik reeglina 1-2 korda aastas ning müügikuulutuse vast kord kümne aasta jooksul, kui sedagi.

Tuntumates portaalides tuleb ennast kuulutuse lisamiseks registreerida, s.t tuleb välja mõelda kasutajanimi ja meelde jätta veel üks "paganama" parool. Kui aga aastas ainult ühe kuu vältel neid kasutada, siis näidake inimest, kellel need andmed on ka aasta pärast meeles... See aga tähendab seda, et tuleb hakata läbima "Unustasid oma salasõna" protsessi või tuleb ennast uuesti registreerida.

Lähtudes eelnevast lõigust otsustasimegi oma meeskonnaga võimaldada kuulutajatel tasuta kuulutuste lisamise ennast registreerimata. Lõpptulemusena näeb Vahendustasuta portaalis kuulutuse lisamine välja järgnevalt (vaata ka videot):

  • vajuta nuppu Lisa kuulutus, vali sobiv tehing, täida vajalikud väljad ning lisa oluline lisainformatsioon;
  • korteri müügitehingu puhul oleme lisanud ka faili Abiks hinna määramisel;
  • nõustu kasutustingimustega (linnuta vastav kastike);
  • veendu, et kõik sisestatud andmed on õiged ja aktuaalsed;
  • vajuta nuppu Kinnita kuulutus ja lisa pildid;
  • lisa minimaalselt 3 ülevaatlikku pilti oma kinnisvarast (võiks olla ka kinnisvara plaan);
  • vajuta nuppu Saada kuulutus kontrolli;
  • Teie e-mailile saadetakse kiri, kus lisaks mõningasele informatsioonile leidub ka link kuulutuse teatud ulatuses redigeerimiseks;
  • meie vaatame kuulutuse hiljemalt 24 tunni jooksul üle ning probleemide korral võtame Teiega e-maili teel ühendust. Kui kõik on korras, aktiveerime kuulutuse.

Kuulutust saab ainult etteantud ulatuses redigeerida/muuta kvaliteedi tagamise põhjusel (vaata kuidas seda teha). Iga sisestatud kuulutus vaadatakse enne aktiveerimist üle. Selleks aga, et iga aktiveeritud kuulutuse muutmisega ei kaasneks kuulutuse uut ülevaatamist (hetkeks portaalis deaktiveerimist), lubamegi muuta ainult teatud välju. Muus osas tuleb meile saata kiri muudatus@vahendustasuta.ee, mida osad kuulutajad on ka juba teinud. Sel puhul muudame pärast uute andmete kontrollimist Teie kuulutuse ise (olemasolev kuulutus portaalis ei deaktiveeru).