kuulutuse lisamine tasuta
Detailsem otsing
oranž riba
Tagasi blogisse

Kuidas kuulutust muuta

Nagu oma varasemas postituses "Kuuluta tasuta" mainisime, oleme teinud kuulutuse lisamise Vahendustasuta portaali äärmiselt lihtsaks: kuulutuse lisamine on tasuta ning ennast ei pea ka registreerima. Taoline “vabadus“ seab aga mõningad piirangud kuulutuste muutmisel, mis on põhjustatud asjaolust, et enne aktiveerimist kontrollitakse iga kuulutus Vahendustasuta meeskonna poolt üle. Seega, et mitte peatada iga muudatuse järgselt kuulutuse näitamist meie portaalis (ajaks, mil muudatust kontrollime), tegime kuulutajatele võimalikuks ainult kindlate väljade muutmise. Viimased on väljad, mille muutmisvajadus kõige suurem, näiteks hind, üürikuulutuse puhul ka tagatisraha, kuulutaja telefon jne. Muud andmed, nagu näiteks kinnisvara asukoht ja koosseis, reeglina ei muutu.

kuulutuses algselt üür 250, siis üür 225, siis üür 200, leping sõlmitud.

Redigeerimislink
Pärast iga kuulutuse sisestamist saadetakse kuulutuses märgitud e-mailile järgnev infokiri:

Tere!

Anname Teile teada, et kuulutus ID-ga 449 on edukalt sisestatud. Kuulutus kontrollitakse Vahendustasuta meeskonna poolt üle ning sobivuse korral aktiveeritakse esimesel võimalusel (mitte hiljem kui 24 h jooksul alates korrektse kuulutuse sisestamisest).

Ebakõlade (mittevastavus Kasutustingimustele, vead vmt) avastamisel jäetakse kuulutus aktiveerimata. Põhjusest teavitatakse kuulutuses märgitud kontaktisikut e-maili teel, samuti antakse juhised edasiseks tegutsemiseks.

Kui tekib vajadus kuulutust muuta, kasutage selleks järgmist redigeerimislinki (sealt leiate ka kuulutuse aegumise tähtaja): http://www.vahendustasuta.ee/kinnisvara/uuenda/5/lisamisaeg/DESC/449/0/943.....

Ise saate muuta ainult kindlaid välju, s.h kuulutuse pikendamine (alates 10 päeva enne aegumist) ja kustutamine.

Kui on vaja teha rohkem täiendusi, tuleb sellest teavitada Vahendustasuta meeskonda aadressil muudatus@vahendustasuta.ee. Vabas vormis koostatud kirjas tuua välja:

  1. kuulutuse ID;
  2. muudetavad väljad (mis oli algselt ja milleks soovitakse muuta);
  3. muudatuse põhjus.

Kirja alusel saabunud muudatused aktiveerib Vahendustasuta meeskond sobivuse korral esimesel võimalusel.

Soovime edu Teie kuulutusele!
Vahendustasuta meeskond


Infokiri peaks kuulutaja e-mailile jõudma kohe pärast kuulutuse sisestamist. Kui aga infokirja saabumine võtab rohkem aega kui üks tund, palume pöörduda info@vahendustasuta.ee, misjärel otsime üles vea põhjuse (sagedased juhused redigeerimiskirja mittesaamisel on valesti sisestatud kuulutaja e-mail). Kui kuulutusega on kõik korras, aktiveeritakse see Vahendustasuta portaalis ning viimane muutub kõigile nähtavaks.

Kuulutuse muutmine
Kuulutust on võimalik muuta kahes erinevas etapis:

  1. etapp - kuulutus on sisestatud, kuid pole veel meie poolt heakskiitu saanud (vajadusel saadame puudustest vastava kirja kuulutajale);
  2. etapp - kuulutus on aktiveeritud (kõigile nähtav).

Joonis 1. Kuulutuse muutmise aken ehk redigeerimisleht

redigeerimisleht väljade hind, tagatisraha, kommunaalide ja hinna uuendamiseks ning kuulutuse pikendamiseks ja kustutamiseks.

Väljad „Tagatisraha“ ja “Hinnale lisandub“ on mõeldud üürikuulutuste jaoks. Müügi korral pole neid vaja täita.

Pärast mistahes muudatust vajutage alati nuppu “Salvesta“.

Lisavõimalus
Kui tekib vajadus muuta kuulutuses rohkemat kui redigeerimislehel võimalik, tuleb käituda vastavalt infokirjas toodule, s.t saata meile kiri aadressile muudatus@vahendustasuta.ee. Vabas vormis koostatud kirjas tuua välja:

  1. kuulutuse ID;
  2. muudetavad väljad (mis oli algselt ja milleks soovitakse muuta);
  3. muudatuse põhjus.

Kirjas märgitud muudatused aktiveerime sobivuse korral esimesel võimalusel. Ebakõlade korral võtame kuulutajaga ühendust.

P.S. - muudatuskiri tuleb saata samalt e-maili aadressilt, mis sai märgitud kuulutuses kuulutaja kontakt e-mailiks (kuhu saadeti infokiri). Kui e-maili aadressid erinevad, saadetakse Vahendustasuta meeskonna poolt kinnituse saamiseks vastavasisuline järelepärimine kuulutuse sisestamisel märgitud kuulutaja e-maili aadressile.